REJESTRACJA SPÓŁKI - Online - S24

Zespół naszych specjalistów zapewnia sprawną rejestrację spółek, ograniczając czas rejestracji spółki nawet do 24h. Nasi Specjaliści prowadzą bieżące doradztwo w zakresie obowiązków i rozwiązań prawnych lub podatkowych wynikających z prowadzenia firmy oraz świadczą kompleksową obsługą w zakresie jej utworzenia.

 

 

REJESTRACJA SPÓŁKI W SPOSÓB TRADYCYJNY

Założenie spółki prawa handlowego jest procesem złożonym, który wymaga uwzględniania wielu wymagań prawnych oraz potencjalnych zdarzeń mogących mieć miejsce na etapie przyszłej działalności spółki. Niekiedy stosowane przez naszych Klientów rozwiązania są niestandardowe, czy wręcz szyte na miarę co dodatkowo uzasadnia potrzebę wsparcia prawnego. Odpowiednie przygotowanie umowy (statutu) spółki pozwala doprecyzować wszelkie istotne aspekty jej funkcjonowania oraz w odpowiedni sposób zabezpieczać interesy wspólników.

SPÓŁKI ZAGRANICZNE

Szukasz rozwiązań w zakresie optymalizacji podatkowej ? A może planujesz biznes za granicą? Skorzystaj z naszej oferty doradztwa prawnego i podatkowego, tworzenia oraz pełnej bieżącej obsługi podmiotów z oferowanych jurysdykcji (spółki zagraniczne również w tzw. rajach podatkowych). W naszej ofercie znajdują się również gotowe spółki zagraniczne, zarówno w krajach UE jak i poza nią. Sprawdź jakie korzyści mogą płynąc z posiadania Spółki za granicą.

GOTOWE SPÓŁKI

Gotowe Spółki stanowią korzystne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas związany z tworzeniem i rejestracją spółki od podstaw. Nasze Spółki posiadają wszelkie niezbędne numery (KRS, NIP, REGON, VAT i VAT UE) oraz dają możliwość rozpoczęcia działalności od razu po ich zakupie. Nasze Spółki posiadają również szerokie PKD, umożliwiające prowadzenie każdego rodzaju działalności, a także posiadają czystą historię handlową i księgową. Co istotne nasze spółki nie posiadają zobowiązań. Gotowe Spółki od 1890 zł.

FUNDACJE ZAGRANICZNE

Interesują cię zagadnienia w zakresie optymalizacji podatkowej ? A może planujesz założyć fundację za graniczną. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie rejestracji i obsługi fundacji zagranicznych, w tym m.in. Fundacji Maltańskich, Holenderskich, w Lichtensteinie, w Luxemburgu. Sprawdź korzyści jakie płyną z posiadania fundacji zagranicznej w poszczególnych krajach.

Warszawa (03-286), ul. Malborska 1/11

Skontaktuj się !

Kancelaria Prawna SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy

Godziny Pracy
Poniedziałek—Piątek: 8:00–20:00

+48 22 718 32 70;

+48 510-328-596

biuro@kancelaria-ssp.pl

Kancelaria SSP
Kancelaria SSP
Kancelaria SSP