REJESTRACJA SPÓŁEK

Zespół naszych specjalistów zapewnia sprawną rejestrację spółek, ograniczając czas rejestracji spółki nawet do 24h. Nasi Specjaliści prowadzą bieżące doradztwo w zakresie obowiązków i rozwiązań prawnych lub podatkowych wynikających z prowadzenia firmy oraz świadczą kompleksową obsługą w zakresie jej utworzenia.

 

 

ZMIANY W KRS

Nasi specjaliści świadczą kompleksową pomoc prawną w skutecznej realizacji wszelkiego rodzaju planowanych przez przedsiębiorcę działań. Nasze doradztwo obejmuje m.in. doradztwo w zakresie sporządzenia koniecznych zmian w KRS lub umowie spółki; opracowywanie projektów uchwał Zgromadzenia Wspólników; organizacja Zwyczajnych i Nadzwyczajnych zgromadzeń wspólników; Opracowywanie projektów uchwał Zarządu Spółki; powoływanie i odwoływanie członków zarządu i rady nadzorczej; powoływanie i odwoływanie prokurentów i pełnomocników spółki;

Doradztwo prawne i podatkowe

Zespół naszych specjalistów zapewnia sprawną rejestrację spółek, ograniczając czas rejestracji spółki nawet do 24h. Nasi Specjaliści prowadzą bieżące doradztwo w zakresie obowiązków i rozwiązań prawnych lub podatkowych wynikających z prowadzenia firmy oraz świadczą kompleksową obsługą w zakresie jej utworzenia.

Rachunek bankowy

W ramach naszej działalności świadczymy dla naszych Klientów usługi wsparcia w zakresie otworzenia rachunku za granicą zarówno w krajach UE jak i poza nią

Usługi powiernicze

Oferuje szeroki wachlarz usługi w zakresie powiernictwa.

Usługi powiernicze najczęściej kierowane są do osób, które ze względów osobistych bądź innych nie chcą ujawniać udziału w transakcjach, które są przeprowadzane na ich rzecz.

Oferujemy usługi powiernicze dla różnych podmiotów i osób m.in.:

Windykacja należności

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi windykacji wierzytelności poczynając od działań polubownych poprzez model windykacji sądowej aż po windykację przedegzekucyjną i egzekucyjną prowadzoną przy współpracy z komornikami. Świadczymy również usługi windyakacji międzynarodowej – zagranicznej.

SPÓŁKI ZAGRANICZNE

Szukasz rozwiązań w zakresie optymalizacji podatkowej ? A może planujesz biznes za granicą? Skorzystaj z naszej oferty doradztwa prawnego i podatkowego, tworzenia oraz pełnej bieżącej obsługi podmiotów z oferowanych jurysdykcji (spółki zagraniczne również w tzw. rajach podatkowych). W naszej ofercie znajdują się również gotowe spółki zagraniczne, zarówno w krajach UE jak i poza nią. Sprawdź jakie korzyści mogą płynąc z posiadania Spółki za granicą.

GOTOWE SPÓŁKI

Gotowe Spółki stanowią korzystne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas związany z tworzeniem i rejestracją spółki od podstaw. Nasze Spółki posiadają wszelkie niezbędne numery (KRS, NIP, REGON, VAT i VAT UE) oraz dają możliwość rozpoczęcia działalności od razu po ich zakupie. Nasze Spółki posiadają również szerokie PKD, umożliwiające prowadzenie każdego rodzaju działalności, a także posiadają czystą historię handlową i księgową. Co istotne nasze spółki nie posiadają zobowiązań. Gotowe Spółki od 1890 zł.

FUNDACJE ZAGRANICZNE

Interesują cię zagadnienia w zakresie optymalizacji podatkowej ? A może planujesz założyć fundację za graniczną. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie rejestracji i obsługi fundacji zagranicznych, w tym m.in. Fundacji Maltańskich, Holenderskich, w Lichtensteinie, w Luxemburgu. Sprawdź korzyści jakie płyną z posiadania fundacji zagranicznej w poszczególnych krajach.

Warszawa (03-286), ul. Malborska 1/11

Skontaktuj się !

Kancelaria Prawna SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy

Godziny Pracy
Poniedziałek—Piątek: 8:00–20:00

+48 22 718 32 70;

+48 510-328-596

biuro@kancelaria-ssp.pl

Kancelaria SSP
Kancelaria SSP
Kancelaria SSP